Styrelsen 2021

Gnosjöandans ridklubb

Styrelsen i Gnosjöandans Ridklubb består av människor med olika kompetenser, olika grad av hästintresse men samma engagemang för att driva vår fantastiska klubb framåt. Kontakta oss gärna om du vill framföra idéer, synpunkter eller om du vill engagera dig i arbetet med klubben.

Ordförande

Johan Nilsson

telefon: 070-567 79 30
e-mail: johan@johansbygg.se

Ledamöter:
Christina Fors
e-mail:  christina.fors77@gmail.com

Carina W Andersson
e-mail: carina2244@hotmail.com

Fredrik Nyberg
e-mail: Nyberg_f@hotmail.com



Kassör

Karin Johansson
telefon: 070-529 25 20
e-mail: 77karinjohansson@gmail.com

Suppleanter:
Lisette Lundberg
e-mail: lisette_410@hotmail.com

Helena Bartholdsson
e-mail: nena.sweden@gmail.com

Bosse Höög
e-mail:bosse@bredarydsmobler.se





Sekreterare

Sandra Gullberg
 
telefon: 073-433 55 83
e-mail: sandra.gullberg@gmail.com

Adjungerade:
Linda Jacobsson, ridskolechef
Ebba Jacobsson, representant för GRUS, Ungdomssektionen.

Valberedning:

Karin Nyberg

Angelica Rosen